Noizy te varri i gjyshes, tatuazh në qafë për të

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:30 03-03-2015 Noizy te varri i gjyshes, tatuazh në qafë për të Noizy pranë varrit të gjyshes

Reperi shqiptar, i njohur si Noizy, ka ndarë më ndjekësit e tij një moment shumë intim e të ndjerë. Ai ka qenë te varri i gjyshes dhe ka treguar se sa shumë i mungon prania e saj.

“Kam 1 tatuazh në qafë se të dua nona Leme, Leme Rajku malli m’ka marrë “, shkruan reperi Noizy duke shprehur edhe gjithë çfarë ndjen për nënën Leme,(siç e quan ai) tani që ajo nuk jeton më.

E pra edhe Noizy, i përfolur për sherret e tij “prej të forti” ka momentet e tij të dobësisë që nuk ngurron t’i ndajë edhe me publikun.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095188617706299
array(1) { ["section"]=> string(52) "noizy-te-varri-i-gjyshes-tatuazh-ne-qafe-per-te-4885" }