“Nonat e krimit”, Fifi dhe Aurela mbajnë në ajër njerëzit... Gjithçka “live” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:59 14-08-2017 “Nonat e krimit”, Fifi dhe Aurela mbajnë në ajër njerëzit... Gjithçka “live” (VIDEO)

Të gjithë e njohin të madhen Aurela Gaçe dhe e dinë se ç’spektakël bën ajo kur këndon “live” dhe siç e dini ajo këndon gjithmonë “live”.

Mes një tregu të mbushur me “playback” Aurela po e djeg verën nëpër club-et shqiptare me forcën dhe energjinë e saj të dalë nga përfundi i shpirtit.

Mbrëmë e talentuara Fifi dhe e madhja Aurelë i kanë vënë flakën një club-i nate në Sarandë.

“Last night me mat madhen e tmdhajave @aurelagaceofficial God Bless u and thank u .. une mram ika ta degjoje Live kete nonen e krimit thjeshte si fanse e muzikes saj , mirepo nona nuk te le pa dale e pa preke skenen .. faleminderit o jeta per cdo gje ❤faleminderit shume edhe publikut Sarandes qe priti kengen dhe mua ne menyren me tmire te mundshme”, shkruan Fifi.

Na i majm njerzit n'ajer ? thats for sure ❤️ @aurelagaceofficial @maxproductional @kledibahiti

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjithmonë do mbetet e tillë! Miriam Cani lë “gojëhapur” të gjithë
Fejesa e Françeskës me Andin, modelja zbulon të vërtetën »
Article Logic
Execution time: 0.02044415473938
array(1) { ["section"]=> string(80) "nonat-e-krimit-fifi-dhe-aurela-mbajne-ne-ajer-njerezit-gjithcka-live-video-89062" }