Nora dhe Roberti, festë madhështore për 1-vjetorin e Renee

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:11 16-05-2016

Vajza e Norës dhe Robertit, Renee, mbushur sot 1-vjeç dhe ata kanë organizuar për të një festë madhështore.

Urimin e parë të ditëlindjes Renee e ka marrë nga babi i saj i cili e ka uruar atë nëpërmjet një postimi në instagram.

“Çdo ditë do të të dua si ditën e parë kur erdhe në jetë.Sot në ditëlindjen tënde të uroj  të jesh e lumtur përgjithmonë. Të dua Renee” shkruan Roberti.

Në festë ka qenë e ftuar edhe Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, e cila është një shoqe e ngushtë e Norës.

Në video shihet qartë festa luksoze dhe ekstravagante të bërë nga prindërit për vajzën Renee.

nora_dhe_rob.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11974096298218
array(1) { ["section"]=> string(63) "nora-dhe-roberti-feste-madheshtore-per-1-vjetorin-e-renee-40577" }