Nora dhe Roberti, gjithnjë bashkë në pritjen për t'u bërë prindër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:04 16-03-2015 Nora dhe Roberti, gjithnjë bashkë në pritjen për t'u bërë prindër Nora dhe roberti teksa shëtisin në rrugët e Prishtinës

Nora dhe Roberti janë në pritje për t’u brë prindër të një vajzë dhe kjo pritje i gjen gjithnjë bashkë. Si në rastin e kësaj fotoje, ku ecin të kapur dorë për dore me njëri tjetrin në rrugët e Prishtinës.

Nora këtë herë nuk është përpjekur ta fshehë shtatzaninë e saj përmes rrobave. Barku i rritur i këngëtares është i dukshëm në këtë foto. Nora, jo rrallë është kritikuar nga fansat dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale për veshjet jo fort të përshtatshme dhe takat që Nora nuk i shmang dot edhe gjatë shtatëzanisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022468090057373
array(1) { ["section"]=> string(69) "nora-dhe-roberti-gjithnje-bashke-ne-pritjen-per-t-u-bere-prinder-6053" }