Nora e “djeg” në koncert live (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:00 07-08-2016 Nora e “djeg” në koncert live (VIDEO)

Nora Istrefi është një ndër yjet e skenës shqiptare, e cila vlerësohet jo vetëm për këngët por edhe për fizikun e saj.

Në një koncert “live” Nora ka ngritur në këmbë gjithë publikun e saj, të cilët kanë brohoritur dhe kanë kënduar bashkë me të.

 

A video posted by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on Aug 7, 2016 at 4:41am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12372088432312
array(1) { ["section"]=> string(39) "nora-e-djeg-ne-koncert-live-video-49027" }