Nora Istrefi nudo në plazh nën shoqërinë e një femre që i lan shpinën( Foto +18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:21 14-07-2017 Nora Istrefi nudo në plazh nën shoqërinë e një femre që i lan shpinën( Foto +18)

Nora Istrefi është një nga këngëtaret që kujdesët shumë për format e saj fizike, duke u bërë një nga femrat më bombastike të showbizit shqiptar.

Prej disa vitesh, Nora është nënë e një vajze, por kjo nuk e ka ndaluar që të vazhdojë programin e saj artistik. Së fundmi në mediat kosovare po qarkullojnë disa foto gjysmënudo të cilat mendohen të jenë shkrepur disa vite më parë, ku Nora Istrefit nën shoqërinë e një femre tjetër, për të cilën përflitet se është trainerja e fitnesit Geta Beqa.

Bukuroshet janë fotografuar në plazh, teksa Geta po i lanë shpinën Norës. Nga pamjet duket se Nora dhe Geta janë në një plazh nudistësh, pasi në foto, pas shpinës së tyre shfaqet dhe një tjetër person nudo.

Bravo Nora, goxha pamje topless!

20046052_150131018871397_143410104_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087170600891113
array(1) { ["section"]=> string(83) "nora-istrefi-nudo-ne-plazh-nen-shoqerine-e-nje-femre-qe-i-lan-shpinen-foto-18-86147" }