Nora Istrefi publikon foto të tjera me bikini, si duket këngëtarja nënë e një vajze (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:10 06-09-2017 Nora Istrefi publikon foto të tjera me bikini, si duket këngëtarja nënë e një vajze (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar disa foto të reja në “Instastory” veshur me bikini dhe tejet në formë.

Ndonëse është nënë e një vajze, Nora ka treguar gjithmonë se di të kujdeset për format e saj ndaj edhe këtë herë nuk ka zhgënjyer.

Për skeptikët dhe akuzuesit e photoshopit, këngëtarja ka publikuar edhe një video ku i “gëzohet” elegancës e fizikut të saj thuajse perfekt.

 

n1.jpgn3.jpgn2.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0034060478210449
array(1) { ["section"]=> string(93) "nora-istrefi-publikon-foto-te-tjera-me-bikini-si-duket-kengetarja-nene-e-nje-vajze-foto-91349" }