Nora Istrefi tmerrohet gjatë xhirimit të klipit, ja çfarë i ka ndodhur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:46 23-04-2019 Nora Istrefi tmerrohet gjatë xhirimit të klipit, ja çfarë i ka ndodhur (FOTO)

Dy motrat Era dhe Nora Istrefi publikuan pak ditë më parë këngën e parë së bashku të quajtur 'Nuk e di'.

Kënga është pritur shumë mirë nga publiku dhe ka marrë miliona klikime në kanalin YouTube.

Mirëpo, një episod jo i këndshëm i paska ndodhur Norës gjatë xhirimeve të klipit. Pjesë e vidoeklipit ishte edhe një mace e zezë, por duket se Nora nuk e paska pasur me qejf këtë.

Në një foto të publikuar në Instastory ajo shihet e frikësuar nga macja.

"Ohh mami, a po ma hiqni këtë mace", ka shkruar ajo në diçiturë.  

-640-0-5cbe0c4b7ba2f.jpg

082fbda03c958dfb77d68632d00215be_L.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070509910583496
array(1) { ["section"]=> string(81) "nora-istrefi-tmerrohet-gjate-xhirimit-te-klipit-ja-cfare-i-ka-ndodhur-foto-161493" }