Nora Istrefit i ndodh incident me bluzën gjatë koncertit “live”, ja çfarë detyrohet të bëjë…(FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:14 06-03-2017 Nora Istrefit i ndodh incident me bluzën gjatë koncertit “live”, ja çfarë detyrohet të bëjë…(FOTOT)

Vetëm një javë më parë në një nga koncertet e saj në Tiranë, këngëtares Nora Istrefi i ka ndodhur një incident gjatë performancës.

Nora ndodhej përpara një publiku të gjerë dhe po perfomonte live, kur i ra bluza e saj, çka e bëri këngëtaren të vazhdojë perfomancën në siklet, teksa një dorë e mbante tek rripi i këputur i bluzës.

Në këto foto Nora shihet edhe momenti kur i këputet zinxhiri që i mbate pjesën e sipërme të veshjes, më pas ajo është detyruar të veshë një këmishë të bardhë.

th.jpgerh.jpggfj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027359962463379
array(1) { ["section"]=> string(100) "nora-istrefit-i-ndodh-incident-me-bluzen-gjate-koncertit-live-ja-cfare-detyrohet-te-beje-fotot-70977" }