Nora Malaj dhe Erisa Xhixho përtokë, ja si është gjendja e dy zyrtareve të LSI

Publikuar tek: politike, më 21:43 11-05-2019 Nora Malaj dhe Erisa Xhixho përtokë, ja si është gjendja e dy zyrtareve të LSI

Nora Malaj dhe Erisa Xhixho, janë ulur përtokë para Parlamentit.

Dy zyrtaret e LSI, janë shfaqur të lodhura dhe të lënduara si pasojë e hedhjes për të disatën herë të gazit lotsjellës nga policia.

‘Nëse mendohet se shteti mbrohet me gaz është turp i madh. A e shikoni se hidhet pa asnjë arsye? S'kemi për të ikur, do përfundojmë edhe në spital’, tha Nora Malaj ndërsa Xhixho u shpreh se ndjehej shumë keq dhe nuk bëri asgjë për të patur atë reagim nga ana e efektivëve.

 

Screenshot_82.jpgScreenshot_83.jpgScreenshot_84.jpg

Screenshot_85.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047276020050049
array(1) { ["section"]=> string(84) "nora-malaj-dhe-erisa-xhixho-pertoke-ja-si-eshte-gjendja-e-dy-zyrtareve-te-lsi-163905" }