Nora tregon arsyen përse zihet shpesh me Robert Berishën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:46 04-03-2017 Nora tregon arsyen përse zihet shpesh me Robert Berishën

Nora dhe Robert Berisha janë prindër të vogëlushes Renee.

Qarkulluan shumë thashetheme për probleme në lidhjen e tyre, por çifti jsnë bashkë, madje shumë të lumtur edhe pse me ca grindje të vogla.

 

Nora deklaron se ata zakonisht janë grindur për punë të orareve dhe ngadalësisë së Nores. “Roberti është më i saktë në orare, kurse unë e marr avash dhe nuk nxitoj. E kam veti”, shprehet Nora, e cila njihet për tipin e qetë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057839870452881
array(1) { ["section"]=> string(62) "nora-tregon-arsyen-perse-zihet-shpesh-me-robert-berishen-70716" }