'Normalisht është Stresi', Keisi bën deklaratën e papritur për reperin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:30 06-11-2019 'Normalisht është Stresi', Keisi bën deklaratën e papritur për reperin

Keisi dhe Stresi janë një ndër dyshet më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Ata janë përfolur për ndarje, ribashkim dhe sërish ndarje.

Mirëpo, asnjëri prej tyre nuk ka pranuar një ndarje përfundimtare.

Ditën e sotme, Keisi i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram dhe ka pranuar se vazhdon që këngëtari shqiptar i preferuar të jetë Stresi.

“Hë se e di, të gjithë këtë përgjigje po prisni kaq shumë. Normal që është Stresi”, shkruan bukuroshja.

Ndërsa ka shtuar se artistja femër që pëlqen është Kida.

Screenshot_21.png

stresi-keisi.jpg6afffdb609ceb1069ead37b46286debb.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074269771575928
array(1) { ["section"]=> string(74) "normalisht-eshte-stresi-keisi-ben-deklaraten-e-papritur-per-reperin-184958" }