Nostalgjia e Lefter Maliqit për liderët që se kandiduan (Fotot)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:59 14-04-2015 Nostalgjia e Lefter Maliqit për liderët që se kandiduan (Fotot) Postimi i Lefter Maliqit në ''Facebook''

Lefter Maliqi, kandidati i shumëpërfolur i PD-së për Bashkinë e Beratit, është ndjerë nostaligjik orët e fundit për liderin e PD-së dhe disa prej zyrtarëve më të lartë të saj.

Edhe pse atë nuk e kanë kandiduar, lajm i cili mund të jetë marrë vesh pas hedhjes së fotove, Maliqi ka menduar t’u kushtojë një kolazh të plotë fotosh në profilin e tij në ‘’Facebook’’.

Ai shfaqet me Sali Berishën, Lulzim Bashën, Edi Palokën, Arben Ristanin, Eduard Selamin etj. Maliqi ka publikuar edhe foto të tjera me presidentin Bujar Nishani, kreun e PR-së Fatmir Mediu si dhe foto nga fushatat që ai ka bërë kur kandidonte si deputet në Berat.  Maliqi ka publikuar edhe foto me humoristin Ceke dhe këngëtarin Kozma Dushi.

“Momente speciale me miq të mirë. Janë krenaria mbështetja dhe frymëzimi im. Me statuse të ndryshme por me dinjitetin, vlerat humane dhe integritetin e tyre janë garancia e ndërtimit të një ekipi i cili do i kthejë dinjitetin e munguar qytetit 2400 vjeçar Berat. Respekte dhe mirënjohje Lefter Maliqi!”, shkruan në ‘Facebook’’ Maliqi.

leftermaliqiberisha

leftermaliqibasha

leftermaliqipaloka

leftermaliqiristani

leftermaliqiselami

leftermaliqinishani

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092039108276367
array(1) { ["section"]=> string(66) "nostalgjia-e-lefter-maliqit-per-lideret-qe-se-kandiduan-fotot-8666" }