Notarja shqiptare zhgënjen në Rio

Publikuar tek: sport, më 19:46 10-08-2016 Notarja shqiptare zhgënjen në Rio

Nikol Merizaj nuk arriti të kualifikohej për në gjysmëfinalen e 100 metrave, stil i lirë në Lojërat Olimpike të Brazilit.

18-vjeçarja, e cila është pjesë e skuadrës së PAOK-ut, përfundoi garën e saj me kohën 59 sekonda e 99 të qindat, duke u renditur e pesta në baterinë e saj dhe e 43-ta në klasifikimin e përgjithshëm. Në këtë mënyrë notarja shqiptare përfundoi aventurën e saj në Lojrat Olimpike në Rio të Brazilit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097088813781738
array(1) { ["section"]=> string(39) "notarja-shqiptare-zhgenjen-ne-rio-49362" }