Noti i parë për ‘peshkun’ e Kledi Kadiut (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:53 28-08-2016

Peshku i vogel po noton .Primo bagnetto del mio pesciolino ?

A video posted by Kledi Kadiu (@kledi) on

Balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, po shijon pushimet e para si baba me vajzën e tij Lea.

Ai ka postuar një video në Instagram ku vogëlushja Lea shihet duke notuar me një gomerdare. “Peshku i vogël po noton. Banjo e parë e peshkut tim”, shkruan balerini në rrjetin social.

Ai ai u bë baba për herë të parë më 11 janar dhe tashmë e vogla e tij është bërë 7 muajshe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027328014373779
array(1) { ["section"]=> string(50) "noti-i-pare-per-peshkun-e-kledi-kadiut-video-51090" }