Nuhat diçka të pazakontë, makina përpihet nga flakët në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:32 21-11-2019 Nuhat diçka të pazakontë, makina përpihet nga flakët në Tiranë Foto ilustruese

Një drejtues automjeti i ka paraprirë në kohë djegies së makinës së tij sot në Kamëz.

Makina ''Volkswagen Sharan'' ka marrë flakë gjatë kohës që po ecte pranë Universitetit Bujqësor. Shoferi 18-vjeçar e ka nuhatur erën e pazakontë dhe ka dalë më pas menjëherë nga automjeti, i cili është përfshirë menjëherë nga flakët.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Dyshohet se zjarri mund të jetë shkaktuar nga një shkëndijë në motorrin e makinës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024454832077026
array(1) { ["section"]=> string(68) "nuhat-dicka-te-pazakonte-makina-perpihet-nga-flaket-ne-tirane-186735" }