Nuk besoni në përralla? Djali i manjatit të medias shqiptare ju fton brenda shtëpisë 20 milionë $ (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:16 15-07-2019 Nuk besoni në përralla? Djali i manjatit të medias shqiptare ju fton brenda shtëpisë 20 milionë $ (VIDEO)

Fatmir Hysenbelliu është një nga djemtë më të pasur në Shqipëri.

Djali i manjatit të medias është kthyer në një nga personazhet që diskutohet më shumë në shtyp.

Së fundmi, revistawho.com ka shkuar në shtëpinë e Fatmirit dhe ka vizituar ambjentet brenda, ku vihet re që gjithçka është e arreduar në mënyrën më perfekte si në përralla.

‘Brenda shtëpisë 20 milionë $ të Fatmir Hysenbelliut’, e ka titulluar të gjithë këtë rrëfim revista.

Drita që hyn nga çdo anë, hapësirat e bollshme për çdo nevojë që mund të ketë një njeri (ose disa njerëz më saktë), detajet, kombinimet e ngjyrave, vendet e përshtatura për qetësim, për punë, hapësirat private e gjithçka tjetër nuk mungojnë në këtë shtëpi ‘ëndrrash’.

Për më shumë, shikoni videon më poshtë:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070710182189941
array(1) { ["section"]=> string(108) "nuk-besoni-ne-perralla-djalit-i-manjatit-te-medias-shqiptare-ju-fton-brenda-shtepise-20-milione-video-172320" }