Nuk buzëqesh prej 40 vitesh se nuk do rrudha

Publikuar tek: bota, më 15:50 02-02-2015 Nuk buzëqesh prej 40 vitesh se nuk do rrudha

Ko grua ka refuzuar të buzëqeshë për 40 vjet, sepse ajo nuk dëshiron rrudhat.

Tess Christian është 50 vjeç dhe pretendon nuk ka buzëqeshur  për gati 40 vjet - sepse ajo dëshiron të shmangë rrudhat.

Edhe pse ka sens humori, Tess thotë se ka marrë një vendim të ndërgjegjshëm për të mos buzëqeshur, duke e quajtur atë si alternativën e saj të natyrshme për Botox.

"Unë nuk kam rrudha  sepse unë kam trajnuar veten për të kontrolluar muskujt e fytyrës sime," tha Tess për MailOnline, duke shtuar : "Më pyesin nëse kam përdorur  Botox, por unë nuk kam përdorur , dhe e di se kjo është në sajë të faktit që unë nuk qesh dhe as buzëqesh që prej  adoleshencës.”

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012478828430176
array(1) { ["section"]=> string(46) "nuk-buzeqesh-per-40-vjet-se-nuk-do-rrudha-2149" }