Nuk dihej më parë, zbulohet çfarë e lidh Bleona Qeretin me kryeministrin Haradinaj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:48 23-04-2019 Nuk dihej më parë, zbulohet çfarë e lidh Bleona Qeretin me kryeministrin Haradinaj (FOTO)

Mbëmjen e djeshme në emisionin "Në kurthin e Piter Pan" ishin të ftuar kryeministri Ramush Haradinaj dhe këngëtarja Bleona Qereti.

Haradinaj ishte në pjesën e parë, ndërsa Bleona në të dytën. Mirëpo ata janë takuar në parapaskenë dhe madje bënë një foto me duart shqiponjë.

Ndërkohë, askush nuk e dinte, por Bleona dhe Haradianj kanë një lidhje të veçantë. Një gjë të tillë e ka bërë me dije bashkëshortja e kryeministrit Anita. Ajo ka zbuluar se Bleonën e ka shoqe shkolle.

'Kur takon shoqen e shkollës", shkruante ajo në një foto të publikuar. Anita e ka mbaruar shkollën në Shqipëri.

-640-0-5cbe2390a3be0.jpg

-640-0-5cbe238a88e12.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023859977722168
array(1) { ["section"]=> string(93) "nuk-dihej-me-pare-zbulohet-cfare-e-lidh-bleona-qeretin-me-kryeministrin-haradinaj-foto-161485" }