Nuk do e besoni kush është zotëria që bëri xhiron e rrjetit me trëndafil në dorë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:45 17-02-2017 Nuk do e besoni kush është zotëria që bëri xhiron e rrjetit me trëndafil në dorë

Në ditën e të dashuruarëve newsbomb.al publikoi një foto të fotografit italian Francesco Acone që më vonë bëri xhiron e rrjetit. Një burrë i thinjur me trëndafil në dorë nëpër Tiranë. Dhe ai nuk është aspak anonim. Bëhet fjalë për Mit’hat Avarin, ish drejtorin e policisë së Tiranës.

Ndërsa falenderon newsbomb.al Havari rrëfen se kishte një motiv të fortë e vërtet prekës për t’i dhuruar një trëndafil të kuq bashkëshortes së tij atë ditë.

“Ndjehem i privilegjuar qe gazetari Italian ka përzgjedhur mua ditën e "shën valentinit" duke bërë këtë foto me trëndafil të kuq në dorë , të cilin po ja çoja sime shoqje që më ka qëndruar besnike në ditët e vështira të jetës plot 35 vjet .

Sigurisht nuk jam i thyer në moshë siç interpreton fotografi , por flokët nuk mund t’i lyej të dukem i ri , kjo nuk do ndryshonte asgjë , nuk do isha vetvehtja , nuk do isha ky që jam .

Nëna e saj ditë më parë ndërroi jetë , por kjo nuk më pengoi të bëja ritualin ti çoja trendafilin e kuq, e përveç dashurisë që kam për të , ti thoja se jeta vazhdon e dashur ..!.

Të falenderoj News Bomb për këtë dhuratë të çmuar që më kini bërë , ditën e dashurisë!”

 

mit1.jpgmit2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094749927520752
array(1) { ["section"]=> string(86) "nuk-do-e-besoni-kush-eshte-zoteria-qe-beri-xhiron-e-rrjetit-me-trendafil-ne-dore-69009" }