Nuk do e besoni se çfarë është duke bërë ky burrë te Pazari në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:28 20-04-2017 Nuk do e besoni se çfarë është duke bërë ky burrë te Pazari në Tiranë

Ish-lideri i opozitës Sali Berisha vazhdon të mbetet një figurë frymëzuese dhe idhull për shumë shqiptarë.

Siç dihet, opozita prej 2 muajsh ka bojkotuar Kuvendin dhe çdo të enjte, në vend të fjalës mbajtur në Kuvend, Berisha flet nga çadra e protestës me shumë entuziazëm dhe pa u lodhur për minuta e minuta të tëra.

Me ta parë në televizor, ky burrë në zonën e Medresesë në Tiranë, është futur brenda dyqanit dhe e ka puthur nga ekrani.

Ky gjest i ka bërë shumë të qeshin dhe zotëria nuk ka mundur të dalë pa u fotografuar prej andej.

Newsbomb.al e publikon për të gjithë lexuesit si për të çtensionuar disi situatën e nderë politike e pse jo për të sjellë pak humor nga kjo e enjte e zymtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1522479057312
array(1) { ["section"]=> string(75) "nuk-do-e-besoni-se-cfare-eshte-duke-bere-ky-burre-te-pazari-ne-tirane-75801" }