Nuk do e besoni si duket sot Margarita Xhepa, është 84 vjeçe

Publikuar tek: kulture-art, më 07:00 05-06-2016 Nuk do e besoni si duket sot Margarita Xhepa, është 84 vjeçe

Aktorja e mirënjohur Margarita Xhepa i ka 84 vite nën lëkurë por bukuria e saj vazhdon të jetë ende mahnitëse.

Aktorja shpesh është shprehur se nuk shqetësohet për vitet që ikin sepse çdo moshë ka thinjat dhe rrudhat e veta. Dhe në fakt...nuk ka asgjë për t’u shqetësuar. Sidomos kur konstaton se vitet janë thjesht shifra për ikonën e teatrit dhe filmit.

Kjo është një fotografi e shkrepur ditën e djeshme në Festivalin Mbarëkombëtar të Fëmijëve nga "Jehona Shqiptare" ku ka marrë pjesë artistja.

“Me të madhen Margaritë”, shkruan Gjergj Marku që publikon edhe foton.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026279926300049
array(1) { ["section"]=> string(65) "nuk-do-e-besoni-si-duket-sot-margarita-xhepa-eshte-84-vjece-42479" }