Nuk do e njihni Monika Kryemadhin, shikoni sa është dobësuar politikania

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:19 15-06-2016 Nuk do e njihni Monika Kryemadhin, shikoni sa është dobësuar politikania

Politikania Monika Kryemadhi, njëkohësisht bashkëshortja e kryeparlamentarit Ilir Meta shfaqet ndryshe nga çdo herë tjetër në këtë foto të siguruar nga newsbomb.al.

Zonja Kryemadhi është dobësuar dukshëm dhe ka mundur të veshë kostumin e disa viteve më parë, atëhere kur ishte në formën e saj më të mirë.

Dhe duket se njësoj si bashkëshorti i saj, edhe Kryemadhi ia ka dalë të heqë kilet e tepërta e të ndjehet mirë me veten teksa qendron krah Metës, gjithashtu elegant me kostumin e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093932151794434
array(1) { ["section"]=> string(77) "nuk-do-e-njihni-monika-kryemadhin-shikoni-sa-eshte-dobesuar-politikania-43556" }