Nuk do ta besoni çfarë ka bërë Alban Dudushi dje në Dhërmi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:56 02-04-2016 Nuk do ta besoni çfarë ka bërë Alban Dudushi dje në Dhërmi

“Nuk është gënjeshtër e 1 prillit”, sqaron si fillim Alban Dudushi.

Moderatori ka bërë diçka vërtet të guximshme ditën e djeshme, aq sa mikesha e tij Arbana Osmani i thotë se me pak kujdes që mos t’i pushontezemra.

Albani është nisur në perlën e jugut, në Dhërmi dhe është larë në det.

“Nuk ishte genjeshter e 1 Prillit! Me pak kujdes dje në Dhërmi edhe mund të laheshe”, shkruan moderatori.

“Me pak kujdes që mos të të pushonte zemra o dudu”, i shkruan Arbana.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094470977783203
array(1) { ["section"]=> string(64) "nuk-do-ta-besoni-cfare-ka-bere-alban-dudushi-dje-ne-dhermi-36673" }