"Nuk do ta besoni çfarë kanë bërë Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi në 2005"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:55 30-08-2016

A mund ta besoni se Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi në rininë e tyre të hershme kanë kënduar edhe serenata? Mos besoni po deshët, por këtë e “konfirmon” vetë aktori i “Portokallisë”, i cili publikon edhe foton e bërë në vitin 2005.

Por Besi nuk është ndalur me kaq, ai ka bërë edhe një parashikim se si do të trajtohej kjo e dhënë e re nga portalet.

“2005, me Ermal Mamaqi, kur këndonim serenata. (Tani do e marrin portalet këtë foto dhe do shkruajnë "Nuk do ta besoni çfarë kanë bërë Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi në 2005"). Prite Zot”, shkruan ai.

Edhe ne për të mos zhgënjyer pritshmëritë e Bes Kallakut, i kemi qëndruar 100% parashikimit të tij. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022657871246338
array(1) { ["section"]=> string(75) "nuk-do-ta-besoni-cfare-kane-bere-bes-kallaku-dhe-ermal-mamaqi-ne-2005-51274" }