Nuk do ta besoni kë ka uruar Sali Berisha për Vitin e Ri, publikon mesazhin në ‘inbox’ (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:37 02-01-2018 Nuk do ta besoni kë ka uruar Sali Berisha për Vitin e Ri, publikon mesazhin në ‘inbox’ (Foto)

Ish kryeministri Sali Berisha, publikisht uroi të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri, por duket se njëkohësisht ka uruar edhe një sërë personash të njohur për publikun, përmes mesazheve në kutinë postare.

Një prej tyre është edhe Ilir Vrenozi, tifozi i çmendur i ekipit korçar të Skënderbeut, por i njohur edhe për kritikat ndaj kryeministrit Edi Rama në Facebook-un e tij që ka mbledhur qindra ndjekës.

Vetë Vrenozi ka zbuluar çfarë i ka shkruar Berisha, ndërsa i pyetur nëse është e vërtetë, ai thotë “po” dhe shton se ish kryeministri e ka uruar edhe vitin e kaluar. Vrenozi i kthen një përgjigje të fortë, por që siç duket në foto, ende s'është parë nga Berisha.

ef3w443hg4h4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022356033325195
array(1) { ["section"]=> string(95) "nuk-do-ta-besoni-ke-ka-uruar-sali-berisha-per-vitin-e-ri-publikon-mesazhin-ne-inbox-foto-105218" }