Nuk do ta besoni, kjo këngë shpallet më e bukura e dekadës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:38 19-10-2019 Nuk do ta besoni, kjo këngë shpallet më e bukura e dekadës

Askujt nuk i ka shkuar nëpërmend, por “Video Games” është shpallur “Kënga më e bukur e dekadës”.

“Q Awards” ia ka dhënë çmimin këngëtares Lana Del Ray, e cila dallohet për origjinalitetin e saj.

 “Video Games” është publikuar në vitin 2011 dhe në atë kohë mori komente negative, pasi ishte shumë e gjatë.

Komentuesit shpreheshin se kënga përbënte problem për t’u transmetuar në radio dhe bëhej e mërzitshme për dëgjuesin.

Megjithatë tani kënga është një hit botëror dhe deri tani është vlerësuar me disa çmime të rëndësishme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.058199882507324
array(1) { ["section"]=> string(64) "nuk-do-ta-besoni-kjo-kenge-shpallet-me-e-bukura-e-dekades-182732" }