Nuk do ta besoni, ndahet nga e dashura seksi që t’i dedikohet video-lojërave

Publikuar tek: bota, më 22:59 07-04-2019 Nuk do ta besoni, ndahet nga e dashura seksi që t’i dedikohet video-lojërave

Douglas Martin i njohur me pseudonimin ‘Faze Censor’ është një lojtar profesionist i lojës elektronike ‘Call of Duty’.

Douglas kishte një lidhje me një vajzë që shumë burra do ta ëndërronin, por ai zgjodhi që të ndaheshin pasi donte që të ishte më i përqendruar të loja.

E dashura e tij quhet Yunet Garcia dhe është një vajzë super e nxehtë.

Douglas Martin e ndau me një qëllim, të bëhet lojtari më i mirë në botë dhe e arriti duke fituar kampionatin botërorë dhe çmimin e madh të 50 mijë dollarë.

A ishte vërtët bukuroshja provokuese ajo që nuk e linte të përqendrohej?

56848051_390975791490881_2277459425780301824_n.png

49213279_2335071886723017_3383301096616230912_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013499021530151
array(1) { ["section"]=> string(82) "nuk-do-ta-besoni-ndahet-nga-e-dashura-seksi-qe-t-i-dedikohet-video-lojerave-159549" }