Nuk do ta besoni/ Pak ditë pasi shkoi në Itali, Alvin Berisha pëson NDRYSHIMIN drastik në pamje (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:29 13-11-2019 Nuk do ta besoni/ Pak ditë pasi shkoi në Itali, Alvin Berisha pëson NDRYSHIMIN drastik në pamje (FOTO) Alvin Berisha, pas mberritjes ne Itali te familja e tij

Historia e vogëlushit Alvin Berisha ka prekur zemrat e të gjithë shqiptarëve që në momentin e parë kur u bë publike.

11 vjeçari ka vetëm një javë që ka dalë nga ‘kampi i ferrit’ dhe është bashkuar me familjen e tij në Itali.  

Ai tashmë ndodhet pranë të atit dhe motrave në shtetin fqinj dhe ka ndryshuar totalisht stil jetese.

Mirëpo duke mos u mjaftuar me kaq, Alvini ka pësuar edhe një transformim në pamje.

Ka qenë gazetari i ‘Le Iene’ Taulant Kopliku që ka publikuar një foto të djalit dhe ne nuk arrijmë ta njohim dot, duke qenë shumë larg pamjes së vogëlushit të dikurshëm.

dvdfgdrgfr.jpg

HJUKYU.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088040828704834
array(1) { ["section"]=> string(105) "nuk-do-ta-besoni-pak-dite-pasi-shkoi-ne-itali-alvin-berisha-peson-ndryshimin-drastik-ne-pamje-foto-185809" }