Nuk do ta besoni, risia më e re në Romë: Një i dashur ‘Instagrami’ me qira  

Publikuar tek: bota, më 22:04 29-01-2019 Nuk do ta besoni, risia më e re në Romë: Një i dashur ‘Instagrami’ me qira  

Agjencia turistike amerikane ‘Roma Experience’ ka marrë iniciativën më qesharake që mund të keni dëgjuar ndonjëherë.

‘Të dashur Instagrami’ quhet risia më e re.

Mund të marrësh me qira një të dashur  ‘fals’, i cili do të të shoqërojë për tri orë në një tour mes bukurive të Romës, duke të bërë foto perfekte për t’u postuar.

Për të pasur këtë të dashur duhet vetëm të paguash 350 euro. Kështu mund të shijosh një udhëtim e shoqëruar dhe pa ankesa.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010279893875122
array(1) { ["section"]=> string(77) "nuk-do-ta-besoni-risia-me-e-re-ne-rome-nje-i-dashur-instagrami-me-qira-150830" }