Nuk do ta besoni se çfarë ka rënë nga qielli në Rusi: Fenomeni i panjohur më parë

Publikuar tek: bota, më 13:55 06-11-2016 Nuk do ta besoni se çfarë ka rënë nga qielli në Rusi: Fenomeni i panjohur më parë Topa gjigande debore kane rene ne Rusi, fenomen i panjohur nga banoret e zones

Nuk do ta besoni se çfarë kanë rënë nga qielli në Rusi. BBC, raporton edhe nëpërmjet fotove se në Siberinë Veriore ka ndodhur një gjë e pazakontë. Mijëra topa bore natyral kanë me një madhësi të panjohur më parë kanë rënë nga qielli. 

Topat, sipas lajmit të publikuar, kanë pasur madhësinë e topave të tenisit ne disa raste dhe ne te tjera, shume here me te medhenj se kaq dhe ky efekt natyror është shpjeguar edhe nga shkencëtarët, raporton newsbomb.al.

Qytetetarët afër fshatit Nyda, ku ka ndodhur fenomeni thonë se nuk kanë parë asnjëherë më parë një gjë të tillë. 

rusia

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pamje shokuese, gjimnazistja godet pas koke djalin për një veprim të tij (VIDEO)
Pjesëtari i Iluminatit tregon detaje të padëgjuara më parë rreth shoqërisë sekrete »
Article Logic
Execution time: 0.0093920230865479
array(1) { ["section"]=> string(86) "nuk-do-ta-besoni-se-cfare-ka-rene-nga-qielli-ne-rusi-fenomeni-i-panjohur-me-pare-58585" }