Nuk do ta besoni se kush është djali i vogël në FOTO me Enver Hoxhën, e njihni të gjithë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:36 08-06-2017 Nuk do ta besoni se kush është djali i vogël në FOTO me Enver Hoxhën, e njihni të gjithë

Kjo është një foto e hershme e çiftit Hoxha por nuk është kjo arsyeja se pse përbën interes.

Krah Enver dhe Nexhmije Hoxhës qëndron një emër aspak i panjohur për publikun. Vogëlushi në foto, asokohe vetëm 7 vjeç është Henri Çili, themeluesi i UET dhe botuesi i MAPO-s.

Foton e publikon Ilir Vrenozi i cili pretendon se ia ka dërguar një i afërm i familjes së Çilit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030930995941162
array(1) { ["section"]=> string(93) "nuk-do-ta-besoni-se-kush-eshte-djali-i-vogel-ne-foto-me-enver-hoxhen-e-njihni-te-gjithe-81694" }