Nuk do ta besoni: Shurdh-memec dhe i paralizuar, adoleshenti tenton të vjedhë argjendarinë duke mbajtur pistoletën me këmbë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 19:37 28-05-2020 Nuk do ta besoni: Shurdh-memec dhe i paralizuar, adoleshenti tenton të vjedhë argjendarinë duke mbajtur pistoletën me këmbë (VIDEO)

Ky është momenti kur një adoleshent shurdh-memec dhe i paralizuar u përpoq të vjedhë një dyqan bizhuterish në Brazil duke mbajtur me këmbë një armë të rreme.

Incidenti që nuk kishte ndodhur kurrë më parë, u regjistrua të hënën pasdite në një dyqan në Canela, Rio Grande de Sul, kur 19-vjeçari vendosi të kërcënojë shitësin duke përdorur këmbët, me të cilat mbante një pistoletë.

1.jpg

Kamerat e biznesit filmuan adoleshentin me aftësi të kufizuara në karrocën e tij, i cili synonte që me një armë lodër plastike të mbështetur mes këmbëve të tij, të vidhte bixhu nga argjendaria.

3.jpg

Një person, i cili duket se është një klient, u largua, ndërsa punonjësi u përball me të riun, emri i të cilit nuk është bërë me dije nga autoritetet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099248886108398
array(1) { ["section"]=> string(134) "nuk-do-ta-besoni-shurdh-memec-dhe-i-paralizuar-adoleshenti-tenton-te-vjedhe-argjendarine-duke-mbajtur-pistoleten-me-kembe-video-208187" }