Nuk do ta besoni si ka qenë disa vite më parë deputetja Esmeralda Shkjau (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 11:09 27-04-2016

Esmeralda Shkjau, deputetja socialiste njihet për elegancën e saj dhe sharmin. Me tipare tej mase të bukura, që e veçojnë nga shumë politikane të tjera, Shkjau e Durrësit gjithnjë ka ditur të bjerë në sy.

Në çdo dalje publike ajo komentohet nga të gjithë.

Por ju nuk do ta besoni si ka qenë disa vite më parë deputetja. Po sjellim për ju disa foto dhe një video nga dalja e saj në një emision. Por sigurisht që deputetja ka kuptuar se paraqitja te një një politikan ka shumë rëndësi. Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, modelin por nuk dimë nëse ka bërë ndërhyrje edhe në fytyrë. Dy njerëz krejt të ndryshëm po të krahasosh fotot e atëhershme, me të tanishmet... 

esmeraldare4.jpg

esmeraldare5.jpg

esmeraldare6.jpg

esmeraldare2.jpg

esmeraldashkjauvotim_copy.jpg

esmeraldare3_copy.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.014025926589966
array(1) { ["section"]=> string(84) "nuk-do-ta-besoni-si-ka-qene-disa-vite-me-pare-deputetja-esmeralda-shkjau-video-38817" }