Nuk do ta besoni, zbulohet sa ka kushtuar veshja e Marinës në Klanifornia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:48 11-11-2019 Nuk do ta besoni, zbulohet sa ka kushtuar veshja e Marinës në Klanifornia

Marina Vjollca është një ndër moderatoret që ka spikatur gjithmonë për pamjen e saj të jashtme.

Stili i saj i kuruar deri në detaj merrë vëmendjen e të gjithë publikut çdo të shtunë në mbrëmje, teksa bukuroshja shfaqet në ‘Klanifornia’.

Mbrëmjen e fundit, Marina kishte zgjedhur të vishej me një 'jumpsuit' të zi me disa kombinime të bardha e rozë në pjesën e sipërme dhe rrip lëkure.

Mirëpo kaq ka mjaftuar dhe faqja 'whattheywearing', ka zbuluar se ky 'jumpsuit' nga Elisabetta Franchi kushton 541 Euro.

-640-0-5dc9889f9fad6 (1).jpg

Screenshot_9.png

 

Screenshot_8.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022189855575562
array(1) { ["section"]=> string(79) "nuk-do-ta-besoni-zbulohet-sa-ka-kushtuar-veshja-e-marines-ne-klanifornia-185511" }