Nuk do ta kishit menduar, publikohet versioni porno i Aladin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:17 26-05-2019 Nuk do ta kishit menduar, publikohet versioni porno i Aladin

Ka dalë në kinema filmi i ri i Aladin dhe është kthyer në një nga më të pëlqyerit të shikuesve.

Kjo ishtë dhe arsyeja pse faqa pornhub mendoi se krijimi i një filmi porno në të njëjtin stil me atë të Aladin do të kishtë sukses dhe deri tani traileri i krijuar është bërë viral.

Në të njëjtin stil me shumë muzik dhe kërcime, si në filmin origjinal ‘Aladdick’ dhe pritet që të jetë një nga me të komentuarit në internet. Në film marrin pjesë aktor të famshëm si April O’neil, Donnie Rock, Nikki Sequoia dhe Tommy Pistol.

Screenshot_7.jpg
Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.27593302726746
array(1) { ["section"]=> string(66) "nuk-do-ta-kishit-menduar-publikohet-versioni-porno-i-aladin-165776" }