Nuk donte që ta merrnin vesh familjarët, burri gay detyron partnerin e tij të vishet si grua… (HISTORIA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:31 04-03-2019 Nuk donte që ta merrnin vesh familjarët, burri gay detyron partnerin e tij të vishet si grua… (HISTORIA) Roy ne diten e dasmes veshur si grua

Një burrë 29-vjeçar me emrin Roy u martua me një burrë tjetër i cili e detyroi ate të vishej si grua në dasëm pasi nuk donte që familjarët e tij ta merrnin vesh se ai është gay.

Sipas Roy-t, dashnori i tij donte që ai të sillej vazhdimisht si grua duke veshur fustane dhe taka. Për Roy-in kjo ishte diçka absurde por gjithsesi ai e pranonte pasi e dashuronte burrin e tij. Gjithashtu edhe në dasëm, kur Roy-it iu kërkua të vishej si grua ai e pranoi një akt të tillë. Ishte i detyruar të fliste si grua, të sillej si e tillë dhe të vishej si e tillë.

Pas 3 muajsh që Roy pretedonte se ishte grua, nuk duronte dot, pasi shumë herë qante nga dëshpërimi dhe nga turpërimi, vendosi që të tregonte të vërtetën por burri i tij e dhunoi keq para se ta bënte. Pasi familjarët e morën vesh të vërteten Roy u nda me burrin e tij pasi nuk ishte më i lumtur.

Sot Roy jeton vetëm dhe ndihet mirë me vendimin që ka marrë pasi një dashuri nuk të bën kurrë të sillesh si dikush tjetër, thotë ai për The Mirror.

53279009_1100204660172356_7358733335578804224_n.png

 

53212793_553123395167641_1682139983181250560_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006925106048584
array(1) { ["section"]=> string(107) "nuk-donte-qe-ta-merrnin-vesh-familjaret-burri-gay-detyron-partnerin-e-tij-te-vishet-si-grua-historia-155073" }