Nuk dorëzoi makinën "Volkswagen" ndalohet ish-kryekomunari Ilia Kuro

Publikuar tek: aktualitet, më 08:45 27-08-2015 Nuk dorëzoi makinën Makine Volkswagen, foto ilustruese

Ilia Kuro, ish-kryetar komune në Lunxhëri të Gjirokastrës është ndaluar nga policia.

51 vjeçari ishte shpallur në kërkim pasi nuk pranonte të dorëzonte mjetin tip “Volkswagen” me targa AA872BH”. Automjeti Volkswagen ishte në pronësi të komunës.

Kallëzimi për 51 vjeçarin erdhi nga dy personat me inicialet S.G  dhe A.K.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lezhë-Laç, makina përplas motorrin, 2 të plagosur
Ballkan – BE, ndeshja 4:2. Epërsi e ballkanit, Thaçi lojtari më i keq, ministri serb portieri më i mirë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011451005935669
array(1) { ["section"]=> string(72) "nuk-dorezoi-makinen-volkswagen-ndalohet-ish-kryekomunari-ilia-kuro-19289" }