Nuk e besoi për infektimin, gazetarja i kthehet ashpër ndjekëses (KOMENTET)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:38 05-12-2020 Nuk e besoi për infektimin, gazetarja i kthehet ashpër ndjekëses (KOMENTET) Fiori Dardha

Gazetarja Fiori Dardha zbuloi dy ditë më parë se është infektuar me koronavirus dhe për këtë arsye i është dashur të vetëizolohet në shtëpi.  

Mirëpo ndjekësit edhe në këtë rast kanë ngritur dyshime se ajo nuk është infektuar vërtetë dhe se kjo histori ka qenë e stisur nga moderatorja.

“Sa gënjen. Ti thuaji simptomat ta dinë njerëzit apo s’ke ça thua. Ju shëroheni e njerëzit e thjeshtë vdesin”, i ka shkruar një ndjekës Fiorit në komente.

Moderatorja nuk i ka pritur fare mirë këto fjalë dhe i ka kthyer ndjekëses një përgjigje që askush nuk do ta dëshironte.

“Hë ç’të të them unë ty? Ti të lë pa fjalë, pa mend! Zoti na paftë të dyja (edhe mua që bëkam si e sëmurë, edhe ty që qenke gjithë mend)”, i është kthyer Fiori.

fio.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Liria ka emër’, Mozzik bëhet bashkë me djalin e Hashim Thaçit, mes maleve me flamurin e UÇK-së
‘Një zemër për fëmijët’, Loredana dhuron shumën marramendëse për bamirësi »
Article Logic
Execution time: 0.012008190155029
array(1) { ["section"]=> string(79) "nuk-e-besoi-per-infektimin-gazetarja-i-kthehet-ashper-ndjekeses-komentet-230315" }