Nuk e fshehin më, Xhensila Myrtezaj publikon momentet e ardhjes së Ajkës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:52 12-07-2019 Nuk e fshehin më, Xhensila Myrtezaj publikon momentet e ardhjes së Ajkës (VIDEO)

Një vit pas lindjes së Ajkës, aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj publikuan foton e parë të vajzës.

Ndonëse dyshja kishte vendosur të mos e prononconin për mediat vajzën, duket se tashmë kanë vendosur të mos e fshehin më.

Xhensila dhe Besi kanë publikuar pak momente më parë një video të momenteve të para të ardhjes në jetë të Ajkës dhe takimin me prindërit.

Në video demostrohet qartë qetësia, dashuria dhe emocioni që të qënit prindër i jep dy artistëve shumë të dashur nga publiku.

Ndërkohë ashtu si Xhensila dhe Besi e kanë treguar qartë se Ajka është pika e tyre e dobët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070748329162598
array(1) { ["section"]=> string(84) "nuk-e-fshehin-me-xhensila-myrtezaj-publikon-momentet-e-ardhjes-se-ajkes-video-172005" }