‘Nuk e mori seriozisht Covid-in dhe...’, Kryemadhi: Titi si këpucari që s’rregullon këpucët e veta (Tregon gjendjen e tij shëndetësore)

Publikuar tek: politike, më 22:44 27-11-2020 ‘Nuk e mori seriozisht Covid-in dhe...’, Kryemadhi: Titi si këpucari që s’rregullon këpucët e veta (Tregon gjendjen e tij shëndetësore) Kryemadhi - Vasili

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur për gjendjen shëndetësore të nënkryetarit të partisë, Petrit Vasili.

Ajo tha sot në “Zonë e Lirë” se Vasili nuk e mori seriozisht sëmundjen dhe e neglizhoi veten, por tani është më mirë.

Kryemadhi tregoi se edhe nëna e tij 89-vjeçare ishte prekur, madje e kaloi më lehtë se ai.

“Z. Vasili kaloi Covid-in. Nuk e mori seriozisht Covid-in, donte ta kalonte me ibuprofen dhe pastaj e la veten. E kaloi mamaja e Petrit Vasilit shumë më lehtë se ai, ajo është 89 vjeçe. Ai e la veten e vet, por tani është shumë mirë. Titi aman si këpucari që nuk rregullon këpucët e tij”, ka thënë Kryemadhi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Jam socialist me bindje, por i djathtë në biznes’, habit anëtari i Këshillit Bashkiak të Shkodrës: Ishim mirë në kohën e xhaxhit, Rilindja është sekt
Vllaznia në ankand, deputetja Mesi kunja Voltana Ademit: Klubi ishte kapur nga duart e manipulimit partiak. U keqmenaxhuan taksat e shkodranëve »
Article Logic
Execution time: 0.012884855270386
array(1) { ["section"]=> string(133) "nuk-e-mori-seriozisht-covid-in-dhe-kryemadhi-titi-si-kepucari-qe-s-rregullon-kepucet-e-veta-tregon-gjendjen-e-tij-shendetesore-229386" }