Nuk është film, lindën në të NJËJTËN ditë në të NJËJTIN spital… ja si përfunduan

Publikuar tek: bota, më 20:52 21-04-2019 Nuk është film, lindën në të NJËJTËN ditë në të NJËJTIN spital… ja si përfunduan

Si në filma duket historia e dy britanikëve, të cilët lindën në të njëjtën ditë, në të njëjtin spital dhe u takuan pas 18 vitesh për tu dashuruar dhe në fund për tu martuar me njëri-tjetri.

Tom Mcweir dhe Sona Greysi janë tani 26 vjeçar dhe të dy lindën në spitalin e Londrës në 22 dhjetor. Ata u takuan në moshën 18 vjeçare në universitete dhe u dashuruan me shikim të parë.

Tani të dy deklarojnë se janë shumë të lumtur që jeta i solli bashkë.

A ishte fati i shkruar që këta të dy të ishin bashkë?

57964063_2066752806770901_3093930101704753152_n.png

57618411_424633491712999_2060506063425241088_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012719869613647
array(1) { ["section"]=> string(85) "nuk-eshte-film-linden-ne-te-njejten-dite-ne-te-njejtin-spital-ja-si-perfunduan-161324" }