Nuk është “Photoshop”, zbuloni se kush është ajo (Foto +18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:36 23-08-2016 Nuk është “Photoshop”, zbuloni se kush është ajo (Foto +18)

Ajo është një nga femrat më të suksesshme në industrinë e filmave me pullë të kuqe.

Alby Rydes është pornografja shqiptare, emrin e së cilës bëni mirë të mos e kërkoni në Google nëse jeni nën 18 vjeç!

Scsdf4f44tfgfgfgshot_1.jpg

Por megjithë famën e madhe dhe plot 400 mijë fansa në Instagram, ajo nuk i harron rrënjët e saj shqiptare. Këtë herë ka postuar disa foto nga smartfoni i saj me kapakët ku dallohet flamuri shqiptar.

Sfg54yyhhnfghfghshot_1.jpg

Alby ka edhe linjën e saj të bikini-ve të cilat kushtojnë rreth 100 euro për copë.

Screght6h56hot_1.jpg

Screfghtyhhkkkkkshot_1.jpg

h66hy6jjjjfghhot_1.jpg

Scthththhy6u61.jpg

Screenfhrtrthrt66y565y5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020982027053833
array(1) { ["section"]=> string(59) "nuk-eshte-photoshop-zbuloni-se-kush-eshte-ajo-foto-18-50645" }