Nuk është Roberti, zbulohet me kë po i bën pushimet Nora Istrefi pas ndarjes (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:34 31-08-2019 Nuk është Roberti, zbulohet me kë po i bën pushimet Nora Istrefi pas ndarjes (FOTO)

Ditët e fundit, këngëtarja Nora Istrefi ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të ndarjes nga bashkëshorti i saj Robert Berisha.

Ka qenë vetë ky i fundit, i cili përmes një statusi ka pranuar ndarjen e tyre, duke u shprehur se dashuria ka mbaruar. Ndërkohë Nora nga ana tjetër nuk ka reaguar, por ka vijuar jetën normale.

Ajo bashkë me vajzën e saj, Renee kanë nisur pushimet. Nga fotot e publikuara në Instagram, ato shfaqen duke u argëtuar  në një park ujor  me një pishinën gjigante me rrëshqitëse uji.

Kujtojmë që Nora dhe Roberti kanë qenë sëbashku që prej vitit 2006 dhe kanë qenë një ndër çiftet më të preferuar të publikut.

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Screenshot_1.png

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010204076766968
array(1) { ["section"]=> string(87) "nuk-eshte-roberti-zbulohet-me-ke-po-i-ben-pushimet-nora-istrefi-pas-ndarjes-foto-176873" }