Nuk fliste me të se punonte pastruese, pas sherreve të bujshme, aktorja e njohur pajtohet me motrën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:23 27-05-2020 Nuk fliste me të se punonte pastruese, pas sherreve të bujshme, aktorja e njohur pajtohet me motrën Berguzar Korel

Aktorja e njohur e telenovelave turke Berguzar Korel ose ndryshe ‘Shehrezade’ prej kohësh thuhej  se nuk flet me motrën e saj sepse ajo punon pastruese. Madje këtë e konfirmoi vetë e motra, e cila quhet Zeynep.

 

 

Por më në fund këtyre thashethemeve edhe për sherre mes tyre u ka ardhur fundi sepse Berguzar dhe familja e saj janë pajtuar me motrën.

Megjithëse s’ka asgjë për t’u turpëruar me këtë profesion, familja e aktores nuk e pranonte faktin që Zeynep të punonte pastruese.

 “Ne flasim tani. Flas me mamanë dhe me Berguzaren gjithashtu. Shpresoj që kjo të jetë zënka e fundit mes nesh. Unë dua të vazhdoj punën time dhe të qëndroj larg këtyre sherreve”-ka thënë më herët motra e aktores.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082759857177734
array(1) { ["section"]=> string(104) "nuk-fliste-me-te-se-punonte-pastruese-pas-sherreve-te-bujshme-aktorja-e-njohur-pajtohet-me-motren-208022" }