Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani publikojnë FOTON që konfirmon gjithçka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:47 11-09-2019 Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani publikojnë FOTON që konfirmon gjithçka

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha kanë vendosur të mos fshihen më.

Së fundmi, çifti kanë publikuar në Instagram foto nga i njëjti vend.

Ata shfaqen në një autostradë përpara së njëjtës makinë.

Nuk dihet pse pikërisht dyshja ka zgjedhur këtë vend, por me rëndësi është që janë bashkë.

Kujtojmë që pak ditë më parë, Çiljeta dhe Albani i lanë njëri-tjetrit komente publikisht në rrjetet sociale përkatëse. Kjo bëri që çifti të përfliten edhe më shumë nga fansat.

Screenshot_23.jpg

Screenshot_24.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0080111026763916
array(1) { ["section"]=> string(79) "nuk-fshihen-me-ciljeta-dhe-albani-publikojne-foton-qe-konfirmon-gjithcka-178136" }