Nuk fshihen më, dalin FOTOT e Çiljetës dhe Albanit në ditëlindjen e portierit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:39 12-12-2019 Nuk fshihen më, dalin FOTOT e Çiljetës dhe Albanit në ditëlindjen e portierit

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha kanë vendosur të mos fshihen më.

Së fundmi, Albani ka festuar 32-vjetorin e tij të lindjes dhe ka organizuar një festë private me të afërmit dhe miqtë.

Sigurisht që në këtë gëzim s’mund të mungonte partnerja e tij, Çiljeta.

‘Tiranapost.al’ ka publikuar foto të çiftit, ku shfaqen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Edhe pse prej katër vitesh bashkë, ata kanë mundur të përballojnë të gjitha thashethemet për ndarje e ribashkim, duke qendruar të dy.

.tiranapost.jpg

cili.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075020790100098
array(1) { ["section"]=> string(83) "nuk-fshihen-me-dalin-fotot-e-ciljetes-dhe-albanit-ne-ditelindjen-e-portierit-189159" }