Nuk fshihen më, ja si flirton Arbana publikisht me të dashurin e saj regjisor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:51 18-04-2019 Nuk fshihen më, ja si flirton Arbana publikisht me të dashurin e saj regjisor

Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj nuk fshihen më.

 

Së fundmi, Arbana ka publikuar një foto ku duket si gjithnjë mjaft në formë, ndërsa regjisori i komenton:

'Mosss, prandaj me paska ik dielli nga Londra mua'.

Moderatorja i është përgjigjur menjëherë duke i shkruar: 'shif mos te te iki noi kermill nga pjata ty'.

Kjo replikë e Arbanës është pasuar me një tjetër koment, emoji, me gjuhën jashtë e sytë zemra nga regjisori.

Duhet thënë se të dy janë një çift mjaft simpatik.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034902095794678
array(1) { ["section"]=> string(83) "nuk-fshihen-me-ja-si-flirton-arbana-publikisht-me-te-dashurin-e-saj-regjisor-160912" }