Nuk i binden urdhërit për kontroll dhe e qëllojnë me grusht policin , arrestohen 3 persona në Tiranë (Emrat)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:55 10-01-2017 Nuk i binden urdhërit për kontroll dhe e qëllojnë me grusht policin , arrestohen 3 persona në Tiranë (Emrat)

Tre persona kanë rënë në pranga pasi i kanë kundërshtuar me forcë dhe nuk kanë pranuar kontroll nga policia.

Burime të policisë bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit:

-Enea Kapo, banues në Tiranë

-Skerdi Hyko, banues në Tiranë

-B. Spahiu, banues në Tiranë

Të tre shtetasit nuk i janë bindur urdhërit të policisë dhe ka qenë një prej tyre i cili e ka goditur policin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen duke drejtuar makinën në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi, arrestohen 2 persona (Emrat)
Goditet grupi që grabiti karburantet në pak minuta me armë e maska në Durrës: 2 në pranga 1 në kërkim (EMRAT- VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010886907577515
array(1) { ["section"]=> string(110) "nuk-i-binden-urdherit-per-kontroll-dhe-e-qellojne-me-grusht-policin-arrestohen-3-persona-ne-tirane-emrat-65100" }