Nuk i dha passwordin e telefonit, gruaja djeg burrin për së gjalli

Publikuar tek: bota, më 15:54 18-01-2019 Nuk i dha passwordin e telefonit, gruaja djeg burrin për së gjalli

Një ngjarje e rëndë në fshatin Pandanëangi të Indonezisë, ka tronditur mbarë botën ditën e sotme.

Një grua ka djegur bashkëshortin e saj, pasi ky i fundit nuk pranoi t’i jepte passwordin e telefonit.

Mediat e huaja raportojnë se 26-vjeçari Dedi Purnama ishte duke riparuar çatinë e shtëpisë në kohën kur bashkëshortja 25-vjeçare Ilham Cahyani i kërkoi fjalëkalimin e telefonit.

Bashkëshorti pranoi t’ja jepte e i gjuajti dhe në këto momente dyshohet se Cahyani mori një shishe benzinë dhe e derdhi mbi Purnaman, duke i vënë zjarrin me çakmak.

26-vjeçari u dërgua menjeherë në spital por nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra dhe ndërroi jetë dy ditë pas ngjarjes.

kjk.jpg

yki.jpg

o[pio[.jpg

dgf.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011883020401001
array(1) { ["section"]=> string(72) "nuk-i-dha-passwordin-e-telefonit-gruaja-djeg-burrin-per-se-gjalli-149338" }